تحقیقان

مرجع دانلود مقاله , تحقیق و جزوه های دانشگاهی

دانلود مقاله پروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف

دانلود مقاله پروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف

 

 

 

 

 

 

 

دانلود مقاله پروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف

 

 

مقدمه :

كليه داراييهاي يك واحد تجاري - توليدي داراي ارزش اقتصادي است و حصول اطمينان از به كارگيري آن طبق هدفهاي تعيين شده ، نيازمند طرح ريزي مي باشد . مثلاً مهندسين توليد براي استفاده موثر از تسهيلات توليد ، براي كليه فعاليتهاي توليدي به دقت برنامه ريزي مي كنند . يا مديران سيستم ضوابط عملياتي را به نحوي تنظيم مي كنند كه حداكثر استفاده را از سيستم كامپيوتر به عمل آورند و از هر گونه استفاده نابجا از اين سيستم جلوگيري نمايند . برخي از داراييها به علت ماهيت يا اهميت آن مستلزم بذل توجه و اعمال دقت بيشتر مديريت است . موجوديها ، دارايي ديگري است كه نيازمند توجه دقيق مديريت واحدهاي تجاري - توليدي مي باشد .

موجوديها دو ويژگي مهم دارد كه اين ويژگيها ، بذل توجه خاص و همچنين طرح‌ريزي آن را الزامي مي كند . ويژگي اول ، صرف مقدار متنابهي از منابع واحدهاي تجاري - توليدي در موجوديهاست . ويژگي دوم ، گردش موجوديهاست كه برخلاف داراييهاي غيرجاري به طور مداوم مصرف و مجدداً جايگزين مي گردد .

فصل اول

تاريخچه شركت محصولات كاغذي لطيف


شركت محصولات كاغذي لطيف در تاريخ 7/3/1364 تأسيس و عمليات اجرايي خود را در اواخر سال 1370 در شهر صنعتي هشتگرد در زميني به مساحت 65 هزار متر مربع و زيربناي حدود 30 هزار متر مربع و با ظرفيت 15000 تن كاغذ با گراماژ پايين آغاز نمود. و پس از گذشت حدود 5/2 سال در نيمه اول سال 1373 بهره برداري از آن آغاز گرديد.

ماشين آلات در چهارچوب قرارداد همكاري فني و اقتصادي ايران و اتريش با استفاده از ارز فاينانس از شركت فويت خريداري گرديده و اعتبار آن در تاريخ 5/1/1370 در بانك تجارت گشايش يافته است.

لطيف اولين كارخانه داراي واحد جوهر زدايي (Dinking) در صنايع كاغذ سازي ايران مي باشد و قادر است روزنه 60 تن كاغذ باطله را جوهر زدائي نموده و به صورت خمير اوليه تبديل و از محل اين خمير انواع محصولات را تهيه نمايد.

كارخانه كاغذسازي لطيف با بهره گيري از سيستم پيشرفته PLC، با دارا بودن دو مركزيت كنترل در سالن كاغذ و سالن جوهر زدايي با بيشترين راندمان نسبت به كنترل تجهيزات كارخانه اقدام نمايد. ماشين كاغذ توان توليد انواع كاغذهاي بهداشتي و صنعتي را از گراماژ 14 تا 45 گرم بر متر مربع دارا مي باشد. تمام كنترل آن به وسيله سيستم PLC انجام گرفته و سيستم پرس آن از دو غلتك پرس جهت آبگيري و صافي كاغذ تشكيل شده و قسمت خشك كننده آن از يك غلتك به قطر 4000 ميلي متر از طريق داخل بوسيه بخار گرم و از قسمت بيرون به وسيله هواي گرم كاغذ را خشك مي كند. بعد از اين مرحله سيستم اتوماتيك اندازه گيري قرار دارد كه وزن و رطوبت و ضخامت كاغذ را اندازه گيري نموده و تمام اطلاعات را به وسيله چاپگر موجود در اطاق كنترل مي دهد.

انواع محصولات شركت به شرح زير مي باشد.

 

رديف

نوع

ظرفيت در 24 ساعت (به تن)

1

دستمال كاغذي

60

2

حوله كاغذي

60

3

كاغذ بسته بندي ميوه

45

4

نسخه دوم ماشين تحرير

50

مشخصات ماشين كاغذ:

1-نوع ماشين:ماشين كاغذ با گراماژ پايين

2-ماشين كاغذ از نوع ديوفوري

3-عرض ماشين 3000 ميلي متر

4-عرض كاغذ بدون برش 2760 ميلي متر

5-عرض كاغذ مفيد 2700 ميلي متر

6-سرعت طراحي شده براي ماشين 1400 متر در دقيقه

7-سرعت كار ماشين 1006 متر در دقيقه

8-قطر سيلندر MG4000 ميلي متر

شركت محصلوات كاغذي لطيف از چندين انبار تشكيل شده است.

1-انبار مواد اوليه

2-انبار محصول

3-انبار مواد شيميايي

4-انبار قطعات فني

انبار مواد اوليه:كليه مواد اوليه وخام در اين محل جمع آوري شده پس از بررسي و تأييد در جايگاه هاي مخصوص بسته بندي شده و آماده براي برنامه ريزي توليد مي‌باشند.

2-انبار محصول:كليه محصولات توليد شده در هر روز در انبار محصول چيده و طبقه‌بندي مي شوند تا با حواله فروش محصولات بر اساس نوع توليد و درخواست مشتري از انبار خارج شود.

3-انبار مواد شيميايي:كليه مواد شيميايي موجود در شركت جهت رفع نيارهاي

واحدها در انبار فوق جمع آوري و طبقه بندي شده و بر اساس نياز واحدها و با ارائه برگ درخواست به واحد ها ارسال مي شود .

4-انبار قطعات فني:كليه قطعات و ملزومات مربوطه به واحدهاي توليدي
خدماتي- اداري و قطعات به ماشين آلات در انبار قطعات موجود مي باشد كه اين اقلام مصرفي و يا سرمايه اي است. اين اقلام بر طبق سيكلي از انبار خارج شده و مجدداً هم اجناس جايگزين وارد انبار مي شود.

كليه مراحل ورود و خروج و كنترل اقلام توسط پرسنل انجام شده و توسط واحد برنامه ريزي ميزان موجودي كنترل و نسبت به جايگزين آن اقدامات لازم صورت گردد.

فصل دوم :

سيستم كنترل انبار (نظام نظارت بر انبار

1-2- كارت كنترل كالا:در گذشته براي كنترل عمليات ورود و خروج كالاها در انبار و رسيدگي به حسابها و كترل موجودي انبار از دفاتر استفاده مي كردند ولي در گذر زمان كنترل كالا جايگزين مناسبي براي دفاتر شده است. و امروزه كامپيوتر جايگزين كارت كنترل كالا گرديده است. كارت كنترل كالا به شكل مقواي چهارگوش و متحرك مي باشد كارت كنترل كالا جهت ثبت كليه نقل و انتقالات موجوديها در انبار به كار مي‌رود و براي هر قلم كالاي موجود در انبار يك كارت انبار صادر مي شود كه حكم شناسنامه براي كالا را دارد اين كارت توسط انباردار تنظيم مي شود. كارتهاي كنترل بر مبناي ضوابط طبقه بندي كالاها در انبار شماره گذاري و تنظيم مي شوند. بدين ترتيب در هر زمان مي توان به وسيله كارتهاي كنترل كالا اطلاعات لازم را در مورد ميزان ورود و خروج و موجودي كالا بدست آورد. اين كار سبب تسهيل در امر كنترل و تحويل اجناس مي شود. اطلاعات موجود در كارت كنترل كالا عبارتند از:شرح كالا- كد كالا- نشاني كالا- حداقل موجودي- حداكثر موجودي- واحد كالا- حد سفارش.

 

2-2- انواع كاردكس

اصولاً چندين نوع كاردكس وجود دارد. كه عبارتند از كاردكس جعبه اي يا برگردان كه

در اين نوع كاردكس كارتها در جعبه اي فلزي يا چوبي نگهداري مي شوند.

كاردكس سيني يا كشويي كه به صورت كشوهاي خارجي در فايلهاي قرار دارند.

كاردكس گردان يا كاردكس چرخان كه كارتها بر روي صفحاتي در طول يك ميله عمودي نصب شده و قابل چرخش است به كاردكس گردان لايندكس نيز
مي‌گويند.

3-2- كارت حساب انبار

اين كارت همانند كارت انبار است ولي در واحد حسابداري صنعتي كه به همان صورت كه انباردار وضعيت ورود و خروج كالا را در كارت انبار ثبت مي كند همان اعمال هم در حسابداري صنعتي بر روي كارت حساب انبار انجام مي شود.

با اين تفاوت كه در آن ستون قيمت (مبلغ نيز وجود دارد) ولي در حال حاضر اصولاً از سيستم پيشرفته كامپيوتر در ورود و خروج و حساب كالا در شركتهاي توليدي استفاده مي شود.

4-2- دفتر راهنمايي اقلام انبار

دفتر راهنماي اقلام انبار دفتري است كه مورد استفاده انبار داران مأمورين خريد و

واحد حسابداري مي باشد.

دفتر راهنماي انبار حاوي مطالب زير است

1-نام و مشخصات كالا2-واحد مصرفي

3-شماره كالا

فصل سوم : فرمهاي مورد نياز در نظام تداركات

1-3 تعريف :

اصولاً فرم وسيله اي براي مستند كردن عمليات، جمع آوري و تبادل اطلاعات بين قسمتهاي سازمان است.

2-3-فرمهاي اصلي در نظام تداركات :

فرمهاي اصلي در نظام تداركات عبارتند از رسيد انبار- حواله انبار- درخواست كالا يا درخواست جنس از انبار درخواست خريد  سفارش خريد.

3-3-رسيد انبار:

رسيد انبار يكي از متداولترين و مهمترين فرمهاي انبار به شمار مي‌آيد.

فرم رسيد انبار پس از دريافت كالا توسط انباردار تكميل مي شود و به امضاي مسئولين مربوطه مي رسد اين فرم سند تحويل كالا به انبار است. اين فرم در چهار نسخه است و به ترتيب زير توزيع مي شود.

الف:يك نسخه جهت انجام عمليات مالي لازم با انضمام ساير مدارك به واحد حسابداري صنعتي ارسال مي شود.

ب:يك نسخه به واحد خريد فرستاده شده و در بايگاني واحد خريد نگه داري

مي‌شود.

ج:يك نسخه به قسمت ثبت و صدور كاردكس مركزي فرستاده و در آنجا ثبت و عمل

مي شود.

د:يك نسخه پس از ثبت در كاردكس مركزي در بايگاني انبار قرار مي گيرد.

 

4-3- حواله انبار :

با توجه به ارزش موجوديهاي انبار لازم است هنگام صدور كالا از انبار كنترل دقيقي به عمل آيد اين فرم در صورت وجود كالاي درخواست شده هنگام تحويل آن به متقاضي (هنگام خروج كالا از انبار) پس از تكميل و امضاء يا توسط انباردار و مقام مسئول انبار و ساير مقامات مربوطه به عنوان سند رسمي جهت خروج كالا از انبار محسوب مي شود. فرم حواله انبار نيز در چهار نسخه تهيه و توزيع مي‌شود سفيد
1- حسابداري صنعتي 2-سبز واحد ثبت و صدور (كاردكس مركزي) 3- انبار
4- درخواست كننده

 

5-3- درخواست كالا يا درخواست جنس از انبار :

اين فرم براي دريافت كالا از انبار مورد استفاده قرار مي گيرد و واحد متقاضي يا

درخواست كننده آن را تكميل مي كند فرم درخواست كالا پس از تكميل و تأييد مقامات مسئول در فرمي 2 نسخه اي توزيع مي شود.

الف- يك نسخه به واحد انبار فرستاده مي شود و واحد انبار در صورت وجود كالا به درخواست كالا ترتيب اثر مي دهد.

ب-يك نسخه از اين فرم به واحد درخواست كننده ارجاع شده جهت بايگاني.

6-3- درخواست خريد خدمت :

در صورت موجود بدون كالا در انبار يا رسيدن ميزان موجودي كالا در انبار به نقطه سفارش اين فرم توسط واحد درخواست كننده تكميل و به واحد برنامه ريزي تحويل مي شود و واحد برنامه ريزي اقدامات لازم را انجام مي دهد سپس واحد تداركات پس از دريافت درخواست و هماهنگي با كميته ساخت نسبت به انجام كار اقدام مي كند سپس واحد مالي نسبت به پرداخت هزينه هاي مربوطه اقدام نموده و نسخه واحد برنامه ريزي پس از پرداخت به آن واحد ارسال مي نمايد. كه اين فرم در چهار نسخه توزيع مي شود.

7-3- سفارش خريد :

اين فرم براي عقد قرارداد به فروشنده كالاي مورد نظر در واحد خريد تنظيم و تكميل مي شود و به عنوان مجوز حكم خريد كالا توسط كارپرداز است. فرم سفارش خريد براي هربار خريد بايد تهيه و تنظيم شود اين فرم در اكثر موارد به دنبال برگ درخواست خريد تهيه و تكميل مي شود.

فصل چهارم : طراحي نظام اطلاعاتي براي انبار

1-4- تعريف ماهيت نظام اطلاعاتي انبار

نظامهاي اطلاعاتي در كارخانجات توليدي بيشتر در زمينه هاي برنامه ريزي و كنترل توليد، برنامه ريزي و كنترل مواد، كنترل كيفيت، تعميرات و نگهداري، انبار و انبارداري مطرح مي باشند. به عبارت ديگر نظام اطلاعاتي انبار ايجاد روشهاي منظم و منطقي در انبار براي انتقال اطلاعات، اعمال كنترلهاي لازم، ورود و خروج كالا از انبار و حصول اطمينان از اجراي كارهاي انبار به طور صحيح و طبق برنامه از پيش تعيين شده مي‌باشد .

 

2-4- نتايج حاصله از استقرار نظام صحيح اطلاعاتي براي انبار

نتايج حاصله از استقرار نظام صحيح اطلاعاتي عبارتند از:

1-ايجاد رابطه بهتر در واحدهاي مرتبط براي تبديل اطلاعات

2- تسريع عملكرد واحدهاي مختلف به كمك طرح فرمهاي مناسب و مورد نياز براي نگهداري حساب موجوديهاي انبار

3- ايجاد نظارت بهتر و مؤثر تر و دقيقتر از نظر مقداري و ريالي

4-كمك به شناسايي بهتر كالاهاي موجود در انبار

5-سفارش به موقع كالا به ميزان مورد نياز

6-افزايش اطلاعات مديريت از ميزان كالاهاي موجود در انبار

7-نگهداري اطلاعات به روز درامده از وضع موجوديهاي انبار و دادن اطلاعات دقيق و صحيح از آنها به بخشهاي مختلف سازمان

8-تشكيل فايلهاي اطلاعاتي لازم جهت بررسي موجوديها و تجزيه و تحليل مقداري و ريالي آنها

9-كاهش مشكلات ناشي از عيب افراد شاغل در انبار

10-كاهش هزينه ها و كارهاي زايد اداري از راه حذف فرمهاي غير ضروري در انبار

11-شناسايي كالاهاي زائد و بلا استفاده در انبار

 

3-4- وظايف اطلاعاتي انباردار

1- صدور برگ درخواست خريد و بايگاني يك نسخه از آن

2- صدور برگ رسيد انبار هنگام دريافت كالا و بايگاني يك نسخه آن

3-صدور برگ مرجوعي كالا به انبار هنگام دريافت كالاي برگشتي از واحدهاي مختلف و بايگاني يك نسخه از آن

4-صدور برگ برگشتي خريد هنگام عودت كالا

5-صدور برگ حواله انبار هنگام تحويل كالا به متقاضي

6-صدور ساير فرمهاي لازم

7-تهيه كارت براي هر يك از اقلام انبار و ثبت نقل و انتقلات كالا بر روي آن

8-تهيه گزارش از صرف غير عادي از يك كالا

 

4-4- جريان كلي گردش عمليات در سيستم نظام تداركات

منظور از گردش عمليات در سيستم تداركات عبارتست از مشخص كردن چگونگي اجراي كارها و وظايف محوله به واحدهاي درگير در سيستم تداركات، گردش عمليات و مراحل اساسي تهيه و تدارك كالا و عملكرد واحدهاي مختلف در سيستم تداركات به ترتيب زير است :

1- واحد متقاضي كه پس از تشخيص لزوم دريافت كالا برگ درخواست كالا را تكميل مي كند.

2- انباردار پس از بررسي و تأييد صحت امضاي مجاز روي برگ درخواست كالا پس از مراجعه به كارت كالا از ميزان موجودي كالا اطمينان حاصل مي نمايد .

3- در صورت موجود بودن كالا انباردار از طريق صدور برگ حواله انبار كالا را تحويل مي دهد.

4- در صورت موجود نبودن كالا برگ درخواست خريد خدمت ارسال مي شود.

5- واحد تداركات مبلغ لازم را براي خريد كالا برآورد مي كند و به حسابداري بازرگاني مي فرستد.

6- واحد حسابداري پس از تشخيص و تثبيت وضع اعتبار برگ درخواست ، خريدار را به كميسيون مالي مي فرستد.

7- در صورت موافقت با خريد واحد حسابداري بازرگاني برگ درخواست خريد را به واحد تداركات پس مي فرستد.

8- در صورت عدم موافقت با خريد طي برگشت نسخه دوم برگ درخواست خريد به انبار و به اطلاع واحد درخواست كننده مي رسد.

9-عمليات مقدماتي سفارش كالا توسط واحد تداركات اجرا و برگ سفارش خريد صادر مي شود.

10- سپس توسط واحد خريد نسبت به خريد كالاها از داخل يا خارج كشور تصميم گيري مي شود.

11-واحد تداركات ضمن اجراي عمليات خريد انبار را با ارسال برگ استعلام بها آگاه مي سازد.

12- برگ سفارش خريد و كالاي خريداري شده توسط مأمور خريد به واحد انبار فرستاده مي شود.

13-واحد انبار پس از تأييد برگ رسيد انبار را جهت وصول كالا به انبار ارائه مي دهد و در صورت عدم مطابقت برگ گزارش كالاي غير قابل قبول يا كالاي برگشتي را به واحد تداركات ارسال مي دارد.

14-انباردار مشخصات كالا را در كارت كالا ثبت مي نمايد و جهت خروج از برگ خروج كالا استفاده مي نمايد.

فصل پنجم : نظام نظارت بر موجودي

5-1-موجودي چيست

موجودي عبارتست از اجناس- مواد و قطعاتي كه در امور توليدي و فروش و به طور كلي در اداره امور صنايع به طور مستقيم و غير مستقيم مورد مصرف قرار مي گيرند.

 

2-5- هدف و فوايد نظارت بر موجودي

هدف از استقرار نظام نظارت بر موجودي عبارتست از تأمين مقدار كالا به اندازه اي كه نه موجودي آن افزايش يابد و در نتيجه هزينه نگهداري بالا رود و نه آن كه به دليل نبودن به موقع كالا سازمان دچار مشكل شود.


تعداد صفحات:70

متن کامل را می توانید دانلود نمائید چون فقط تکه هایی از متن در این صفحه درج شده (به طور نمونه) و ممکن است به دلیل انتقال به صفحه وب بعضی کلمات و جداول و اشکال پراکنده شده یا در صفحه قرار نگرفته باشد که در فایل دانلودی متن کامل و بدون پراکندگی با فرمت ورد wordکه قابل ویرایش و کپی کردن می باشند موجود است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 4,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک مالی به ایتام و کودکان بی سرپرست

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file64_1790612_8529.zip167.8k

دانلود مقاله پروژه مالی شركت تعاوني توليد روستايي دشت گل نسترن

دانلود مقاله پروژه مالی شركت تعاوني توليد روستايي دشت گل نسترن           دانلود مقاله پروژه مالی شركت تعاوني توليد روستايي دشت گل نسترن   شركت تعاوني توليد روستايي دشت گل نسترن در سال 1382 با 118 عضو و سرمايه اوليه 000/835 و 415 هكتار سطح اراضي بهره برداران تأسيس و فعاليت خود را آغاز كرد. تعداد اعضاء فعال در حال حاضر 288 عضو و سرمايه 000/650/1 ريال و 825 هكتار مي‌باشد تحصيلات بهره برداران بي سواد- 55 نفر-خواندن و نوشتن 30 ن ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,000 تومان

دانلود مقاله پروژه مالي رب گوجه

دانلود مقاله پروژه مالي رب گوجه        دانلود مقاله پروژه مالي رب گوجه (شرکت فرآورده های غذایی شاد گل شیراز)  مقدمه از نظر وضعيت اقتصادي استان فارس از قطبهاي اقتصادي كشور به خصوص در زمينه كشاورزي، صنعت و صادرات مي‌باشد. بخشهاي اقتصادي استان به شرح ذيل به طور خلاصه درج مي‌گردد : 1-     قابليتها و امكانات بخش اقتصادي : استان فارس از نظر كشاورزي در سطح كشور داراي جايگ ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,400 تومان

دانلود مقاله کار آفرینی درصنایع غذایی

دانلود مقاله کار آفرینی درصنایع غذایی        دانلود مقاله کار آفرینی درصنایع غذایی   فهرست : عنوان                                                   &nbs ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,200 تومان

دانلود مقاله پروژه مالي در صنعت برق

دانلود مقاله پروژه مالي در صنعت برق       دانلود مقاله پروژه مالي در صنعت برق (به صورت فرضي)     بررسي روند نسبتهاي مالي صنعت برق : تجزيه و تحليل نسبت هاي مالي به عنوان يك ابزار متداول جهت شناخت نقاط قوت و ضعف يك شركت مورد استفاده قرار مي گيرد . لازم به ذكر است كه با اين نسبت ها فقط مي توان به عوارض و علائم موجود پي برد . اگر يكي از نسبت ها بيش از اندازه زياد يا كم باشد مي توان به وجود ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,400 تومان

دانلود مقاله پروژه مالي توليد ترانس در ايران

دانلود مقاله پروژه مالي توليد ترانس در ايران           دانلود مقاله پروژه مالي توليد ترانس در ايران   تاریخچه شرکت توليد ترانس در ايران شرکت ایران ترانسفو جهت تولید ترانسفورماتورهای مورد نیاز شبکه های توزیع برق کشور در سال 1345 تحت شماره 10822 در اداره ثبت شرکتهای تهران به ثبت رسید و در اسفند ماه سال 1347 به بهره برداری رسید . شماره پروانه بهره برداری شرکت 5994 مورخ 11/2/1348 می باشد - کارخانه های زنجان واق ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,600 تومان

دانلود مقاله پروژه مالی ایران خودرو

دانلود مقاله پروژه مالی ایران خودرو           دانلود مقاله پروژه مالی ایران خودرو     فهرست  صفحه تاريخچه تأسيس ايران خودرو........................................ شركت خودروسازان................................... سيستم مالي شركت ايران خودرو............................. اداره رسيدگي اسناد........................................ اداره حقوق و مزايا................................. اداره حسابدا ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

دانلود مقاله اصول و طراحي سيستم انبارداری

دانلود مقاله اصول و طراحي سيستم انبارداری        دانلود مقاله اصول و طراحي سيستم انبارداری     تعريف و اصطلاحات: 1-تعريف مال چيزي كه قابل  تملك، مبادله و ارزش باشد اصطلاحاً مال  گفته مي شود. به موجب آيين نامه اموال دولتي :(كليه اموالي نه در تصرف مالكانه وزارتخانه يا مؤسسه دولتي بوده  يا به  نحوي ازآنجا به تصرف مالكانه انها درآيد ،  به عنوان اموال دولتي محسوب مي شود.) ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,200 تومان

دانلود مقاله پروژه مالي ریسندگی

دانلود مقاله پروژه مالي ریسندگی       دانلود مقاله پروژه مالي ریسندگی(تولید نخ)  کلیاتی در راستای شناسایی محصول و ارتباط منطقی آن با زنجیره تولید 1-2- تعریف ویژگی ها و مشخصات فنی محصول پوشاک و منسوجات یکی از اساسی ترین نیازهای اولیه انسان ها را تشکیل می دهد و میزان مصرف آن حداقل تا سطح معینی از درآمد یکی از شاخص های دهنده میزان توسعه یافتگی و اجتماعی کشورهای جهان می باشد .از آن جایی که مصرف ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,200 تومان

دانلود مقاله پروژه مالی شرکت مخابرات خراسان رضوی

دانلود مقاله پروژه مالی  شرکت مخابرات خراسان رضوی       دانلود مقاله پروژه مالی  شرکت مخابرات خراسان رضوی    فهرست مطالب عنوان                                                ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,900 تومان

دانلود مقاله پروژه مالی شرکت کنسرو کرج شوبران

دانلود مقاله پروژه مالی  شرکت  کنسرو کرج شوبران         دانلود مقاله پروژه مالی  شرکت  کنسرو کرج شوبران   فهرست مطالب عنوان                                             &nbs ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,200 تومان

دانلود مقاله پروژه مالي حقوق و دستمزد

دانلود مقاله پروژه مالي  حقوق و دستمزد       دانلود مقاله پروژه مالي حقوق و دستمزد     فهرست مطالب عنوان                                                 &nb ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,000 تومان

دانلود مقاله بررسي سيستم حسابداري بانك كارآفرين

دانلود مقاله بررسي سيستم حسابداري بانك كارآفرين        دانلود مقاله بررسي سيستم حسابداري بانك كارآفرين   فهرست مطالب عنوان                                               &nbs ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,600 تومان

دانلود مقاله رابطه نسبتهای نقدی و تعهد

دانلود مقاله رابطه نسبتهای نقدی و تعهد        دانلود مقاله رابطه نسبتهای نقدی و تعهد  چیکده  این تحقیق به بررسی بار اطلاعاتی نسبت های مالی تهیه شده برمبنای جریانات نقدی می پردازد . اگر چه هر یک از در روش محتوای اطلا عاتی خاص را ارائه می کند و جایگزینی یک دیگر نمی توانند باشند،لیکن ارائه اناندر کنار یکدیگر تصویری روشن تر از وضعیت عملیاتی ونقد ینگی یک بنگاه اقتصادی را به معرض نمایشمی گذارد در ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,900 تومان

دانلود مقاله خصوصيات حسابداري شهـرداري ها

دانلود مقاله خصوصيات حسابداري شهـرداري ها        دانلود مقاله خصوصيات حسابداري شهـرداري ها  فهرست مطالب فصل اول                                                &nb ...

توضیحات بیشتر - دانلود 5,900 تومان

دانلود مقاله حسابداری دولتی

دانلود مقاله حسابداری دولتی        دانلود مقاله حسابداری دولتی  فصل اول: حسابداري دولتي تعريف حسابداري: حسابداري به انحناء گوناگون تعريف شده است.  كامل ترين تعريف فن حسابداري به شرح زير است:    حسابداري عبارت است از فن ثبت، طبقه بندي و تلخيص فعاليت هاي  مالي يك مؤسسه در قالب اعداد قابل سنجش به پول و تفسير نتايج حامل از بررسي اين ارقام.   تعريف حسابداري سازمان ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,500 تومان

دانلود مقاله بهره و حسابداري تورم

دانلود مقاله بهره و حسابداري تورم        دانلود مقاله بهره و حسابداري تورم  فهرست مطالب عنوان                                                    ...

توضیحات بیشتر - دانلود 4,500 تومان

دانلود مقاله نگرشي برسيستم حسابداري منطقه 11تهران

دانلود مقاله نگرشي برسيستم حسابداري منطقه 11تهران      دانلود مقاله نگرشي برسيستم حسابداري منطقه 11تهران  «فهرست مطالب» 1-فصل اول 1-1مقدمه...................................................................... 1 2-فصل دوم 1-2-تاريخچه شهرداري.................................................................................. 3 2-2-تاريخچه منطقه 11............................................................... ...

توضیحات بیشتر - دانلود 6,000 تومان